Senovinės muzikos ansamblis“ Sol Mare“
Padovanos Jums neišdildomas akimirkas, klausant jų muzikavimo. Kalėdinė dvasia pripildys jūsų širdis gerumo , kilnumo ir pasitikėjimo. Užsakymo anketą rasite čia.

 

 

Aušra Kuraitė ir Vaiva Purlytė
Koncertinėje programoje ,,Muzikos šviesa“
Jums ir Jūsų namams. Užsakymo anketą rasite čia.

 

 

  

                                                                                                     Užsakymo anketą rasite čia.

Lapkritį Neringa švęs savo gimtadienį

Neringos savivaldybė

Lapams jau baigiant nukristi ir nuspalvinus takus savo nuostabiu koloritu, Neringa jau ruošiasi savo gimtadieniui. Kiekvienų metų lapkritis yra džiugiai laukiamas neringiškių, nes būtent šis mėnuo yra skirtas jiems auginti savo bendruomeniškumą ir kartu paminėti miesto šventę.

Šiais metais Neringai sukanka 57-eri ir  šiai progai bus skiriamas visas lapkričio mėnuo, kurio metu vyks įvairūs renginiai. Oficialioms gimtadienio iškilmėms paminėti skirtos veiklos vyks lapkričio 16-17 dienomis.

Gimtadienio renginių ciklas prasidės jau lapkričio 8-ąją, renginiu sukviesiančiu visus preiliškius bei Preilą mylinčius žmones drauge paminėti 175 metų gyvenvietės įkūrimo sukaktį. Šia proga Preilos-Pervalkos bendruomenės namuose bus atidaryta fotografijų paroda iš preiliškių šeimos albumų, taip pat bus pagerbti seniausi Preilos gyventojai. Šventėje koncertuos Nidos kultūros ir turizmo informacijos centro „Agila“ folkloro ansamblis „Giedružė“.

Neringos gimtadienio renginių metu dėmesys bus skiriamas ir visai šaliai reikšmingai datai paminėti. Lapkričio 11-ąją, po šv. mišių Nidos Romos katalikų bažnyčioje, kurorto gyventojai ir svečiai kviečiami dalyvauti koncerte „Lietuvos Šimtmetis su nacionaliniu instrumentu“. Savo profesionalumu, energija ir atliekamais kūriniais džiugins keturi jauni, talentingi, atliekantys ne tik klasikos žanro kūrinius muzikantai – styginių kvartetas „Archi Quartett“, o kartu pasirodys Vytautas Kiminius (birbynė).

Didysis šventinis savaitgalis tradiciškai prasidės akcija „Kitokia Neringa“. Kaip ir kasmet akcijoje kiekvienas šventės dalyvis atras savo pomėgius atitinkančią veiklą. Nuostabias programas šiemet parengė savo ekspozicijas atnaujinę Neringos muziejai, Nidos meno kolonija, Nidos kultūros ir turizmo centras „Agila“ ir daugelis kitų akcijoje dalyvausiančių organizacijų ir įstaigų. Programos renginiai vyks lapkričio 16-17 dienomis.

O koks gimtadienis be vaišių ir įdomių veiklų? Tuo taip pat pasirūpins Neringos miesto organizacijos ir įstaigos, lapkričio 17-ąją kviečiančios apsilankyti „Kuršių kieme“. Nidos gyvenvietės centre laikinai įkurtame „kieme“ šventės svečiai bei miestelėnai bus džiuginami įvairiausiomis vaišėmis ir siūlomomis naujomis veiklomis. Gimtadienio šventę vainikuos Neringos meno mėgėjų kolektyvų koncertas „Sukurta Neringai!“.

Renginių ciklą tęs Neringos jaunimo iniciatyvos. Lapkričio 18-ąją po šv. mišių Nidos Romos katalikų bažnyčioje vyks neringiškės arfos atlikėjos Gabrielės Ašmontaitės bei puikiai žinomo smuikininko Zbignevo Levickio koncertas. Miesto šventei paminėti skirtą renginių maratoną užbaigs lapkričio 22-ąją vyksiantys tradiciniai jaunimo apdovanojimai, kurių pabaigoje visus susirinkusius savo nuostabiu balsu užburs „Lietuvos balso“ nugalėtoja Monika Marija Paulauskaitė.

Nidos kultūros ir turizmo informacijos centro „Agila“ informacija