Senovinės muzikos ansamblis“ Sol Mare“
Padovanos Jums neišdildomas akimirkas, klausant jų muzikavimo. Kalėdinė dvasia pripildys jūsų širdis gerumo , kilnumo ir pasitikėjimo. Užsakymo anketą rasite čia.

 

 

Aušra Kuraitė ir Vaiva Purlytė
Koncertinėje programoje ,,Muzikos šviesa“
Jums ir Jūsų namams. Užsakymo anketą rasite čia.

 

 

  

                                                                                                     Užsakymo anketą rasite čia.

KKKC Meno kieme - kūrybinės dirbtuvės "Gyvi taškai"

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro (KKKC) Meno kieme (Bažnyčių g. 4, Klaipėda) 2017 m. gruodžio 15 ir 16 d. vyks KKKC rezidentūros projekto „Gyvi taškai. Klaipėda“ miesto istorijų pasakojimo bei dalyvaujamojo dizaino kūrybinės dirbtuvės, lektorė – komunikacijų dizainerė Eglė Vitkutė.

Miestas yra gyvas, kai jo istorija kasdien rašoma gatvėse tarsi knygoje, tačiau ne vien tik rašalu, o žvilgsniais, pašnekesiais, prisilietimais. O šios istorijos veikėjai – žmonės, gyvenę ir tebegyvenantys šioje erdvėje. Ką mums gali atskleisti miestas, jei įsiklausysime į jo gyventojų ir svečių ryšį su konkrečiomis miesto vietomis?

„Gyvi taškai. Klaipėda“ – tai dalyvaujamojo socialinio dizaino projektas, kurio metu jo kuratorė Eglė Vitkutė kartu su miestui neabejingais klaipėdiečiais sieks išryškinti uostamiesčio vietų trauką ir su jomis susijusią visuomenės kaitą.

KKKC Meno kieme (Bažnyčių g. 4, Klaipėda) gruodžio 15 d. 11–19 val., gruodžio 16 d. 10–17 val. projekto „Gyvi taškai. Klaipėda“ dalyvaujamojo dizaino kūrybinės dirbtuvės, lektorė Eglė Vitkutė (nemokamai, galima dalyvauti ir vieną iš pasirinktų dienų). Registracija ir informacija: gyvitaskai@gmail.com.

Daugiau informacijos galite rasti ČIA

 

Vitkutės kuruotas projektas „nebula“, skirtas Urbino miesto Italijoje bendruomenei. Įgyvendintas bendradarbiaujant su Beatrice Schena, Francesco Barbaro, Viviana Scutaria (ISIA Urbino, 2015). Eglės Vitkutės nuotrauka.

 

Vitkutės kuruotas projektas „typologues: Vilnius“ (2016), kurio metu vilniečiai ir miesto svečiai buvo kviečiami kurti kolektyvinį dialogą apie Vilniaus miestą. Eglės Vitkutės nuotrauka.